Katalog firem

Kategorie: Technika a obaly

Linde MH je komplexní dodavatel manipulační techniky a logistických řešení. Dodává nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradní díly, regály a regálové systémy na míru, poskytuje autorizovaný servis vozíků a komplexní služby poradenství v oblasti manipulační techniky, navrhuje optimalizaci flotily...
Výroba přívěsů a návěsů.
Scania je předním evropským výrobcem nákladních vozidel, autobusů a elektrocentrál. Oficiální dealerství v České republice zajišťuje prodej nových a ojetých vozidel, stejně jako jejich servis a pronájem (včetně návěsové techniky).
Vyrábíme a prodáváme klopové krabice, tvarové výseky, proložky, vnitřní vybavení krabic, euroboxy a těžkou kartonáž. Nabízíme malé, střední i velké série obalů pro vaše výrobky.
Výhradní distributor manipulační techniky značek TOYOTA a BT v ČR. Prodej čelních vysokozdvižných vozíků TOYOTA a skladové manipulační techniky BT, nájemní flotila pro krátkodobý a dlouhodobý pronájem, nabídka použité značkové techniky, servis.
Konstrukce a výroba speciálních zařízení pro plnění a uzavírání výrobků v oblasti potravinářského, farmaceutického a kosmetického průmyslu.