Golfový turnaj společností Linde Material Handling a PRVNÍ CHODSKÁ podpořil Nadační fond Schody do života

18. září 2015

Společnosti Linde Material Handling (Linde MH) a PRVNÍ CHODSKÁ připravily pro své obchodní partnery turnaj GOLF CUP 2015, který se uskutečnil minulý týden v Golf Parku Plzeň nedaleko obce Dýšina. Turnaje se zúčastnilo celkem 92 hráčů, kteří přispěli Nadačnímu fondu Schody do života celkovou částkou 45 522 korun.

Na golfisty čekalo mistrovské 18jamkové hřiště ve velmi dobré kondici, ideální golfové polojasno a náročné sportovní klání s několika vloženými soutěžemi. Důležitou součástí golfového turnaje byla charitativní akce, při níž měli hráči možnost přispět na Nadační fond Schody do života, který pomáhá dětem z dětských domovů. Díky štědrosti všech účastníků se na letošním ročníku GOLF CUP oproti loňsku podařilo vybrat dvojnásobek celkové částky. Celkem 25 522 korun z výtěžku z této akce bude věnováno konkrétnímu mladému člověku, který z dětského domova vstupuje do samostatného života. Příspěvek bude použit jako vklad do jeho stavebního spoření. Dalších 20 000 korun věnovaných firmou BEG BOHEMIA, spol. s r.o. bude darováno na další projekty Nadačního fondu Schody do života.

Po náročném golfovém klání byli vyhlášeni vítězové ve všech kategoriích. V královské kategorii handikapů 0–18 se na prvním místě umístil Jiří Mikolášek ze společnosti Dama MB s.r.o., který se stal současně i vítězem putovního „Poháru střechařů“. První příčku v kategorii 18,1–36 obsadil Jan Šot reprezentující společnost STŘECHY ŠOT s.r.o. a v kategorii 37–54 zvítězil Jiří Hájek.

„Letošní golfový turnaj byl obohacen o zábavnou akci „Golfisté sobě“, která umožnila hráčům přivézt výrobky svých firem, které byly následně použity jako ceny pro účastníky turnaje. Tato akce se setkala s velkým úspěchem,“ říká Ing. Jindřich Kotyza, jednatel a ředitel Linde Material Handling Česká republika s.r.o.
Ing. Vladimír Zábranský, jednatel společnosti PRVNÍ CHODSKÁ a předseda správní rady Nadačního fondu Schody do života, k tomu dodává: „V rámci letošního turnaje ukázali všichni účastníci, že se umí skvěle bavit, a zároveň, že mají srdce na správném místě. O tom svědčí podpora charitativního projektu Nadačního fondu Schody do života.“

27. listopadu 2015 Společnost el nino parfum, internetový prodejce parfémů a...
19. listopadu 2015 Společnost Linde Material Handling (Linde MH), přední...