Linde Fotbal Cup 2015 ve Velkých Bílovicích

8. června 2015

Společnost Linde Material Handling (Linde MH), přední evropský dodavatel manipulační techniky a skladových řešení, uspořádala ve Velkých Bílovicích čtvrtý ročník turnaje v malé kopané Linde Fotbal Cup 2015.

Celkovým vítězem soutěže, které se zúčastnilo 15 týmů z celé České republiky a Polska, se stalo mužstvo firmy VVM – IPSO s.r.o. To ve finálovém zápase porazilo tým společnosti FEHRER BOHEMIA s.r.o. výsledkem 2:0.

Soutěžní týmy složené ze zákazníků Linde Material Handling mezi sebou soupeřily ve dvou základních skupinách a ty nejlepší poté postoupily do vyřazovacích bojů. Vítězem turnaje se stal tým společnosti VVM – IPSO s.r.o., druhé místo obsadilo mužstvo společnosti FEHRER BOHEMIA s.r.o.
a na třetí příčce se umístili hráči zastupující firmu KOPOS KOLÍN a.s. V rámci speciální kategorie byl vyhlášen nejlepší střelec, kterým se stal Pavel Vodrážka ze společnosti FEHRER BOHEMIA s.r.o. Nejlepším brankářem se stal Patrik Dostál z VVM – IPSO s.r.o.

„Vysoký počet hráčů a především jejich chuť do hry nás každoročně přesvědčuje o oblibě Linde Fotbal Cupu,“ říká Ing. Jindřich Kotyza, jednatel a ředitel Linde Material Handling Česká republika s.r.o., a dodává, „letošní ročník se vydařil rovněž díky výbornému počasí a skvělým týmům, které se Velkých Bílovicích sešly.“

27. listopadu 2015 Společnost el nino parfum, internetový prodejce parfémů a...
19. listopadu 2015 Společnost Linde Material Handling (Linde MH), přední...